O nás

Chcete využít stejně kvalitních služeb jako přední světoví hráči na okruzích ATP a WTA?

Pak svěřte servis svých raket profesionálům...

Naši tenisovou filosofii budujeme již 15 let a cenné zkušenosti z okruhů ATP, WTA nebo Davis Cupu se snažíme promítat do našich služeb. Potřebujete nastavit raketu tak, aby vyhovovala vaší hře? Pokud ano, poskytujeme prvotřídní servis s odbornou konzultací a radami. Po pořízení tenisové rakety jsme ochotni s Vámi dále spolupracovat a konzultovat, abychom se ujistili, že právě naše raketa je pro Vás ta nejlepší. Při výběru tenisových raket a jejich následnému dovytváření zohledňujeme řadu kritérií (například styl Vaší hry, druh povrchu, váha rakety, velikost hlavy rakety a dokonce i klimatické podmínky atd.).

Jsme zastánci konzervativního pojetí výroby tenisových raket a nesdílíme strojové vyrábění a zahlcování trhu jejich nadměrným množstvím. S tímto konzumním pojetím vznikla řada mýtů například v souvislosti s váhou raket. Rozhodně není pravda, že lehká raketa, znamená dobrá raketa. Naopak, lehčí raketa může vést ke zranění. My jsme ochotni Vám nabídnout jiné řešení (dovážení), které Vám pomůže promítnout do Vaší hry více citu, lehkosti a balance Po dlouholetých zkušenostech jsme zúžili a vytipovali určitý okruh raket, které se osvědčili, a které Vám chceme nabídnout prostřednictvím našeho internetového obchodu. Více informací o jednotlivých raketách a ostatním sortimentu se dozvíte v jednotlivých komentářích u nabízených produktů v našem e-shopu.

Nabízíme:

  • špičkový servis na profesionálním zařízení
  • odbornou pomoc při výběru raket a další služby
  • desítky testovacích raket
  • rakety, výplety, obuv, gripy, doplňky
obr1.jpeg

Využijte kvalitních služeb

Pro kvalitní servis raket používáme špičkové vybavení, odpovídající nárokům profesionálních hráčů. Naše vybavení je používáno na turnajích ATP a WTA Tour včetně Grand-slamových turnajů. Při vyplétání raket dbáme na vhodné uchycení rakety, abychom předcházeli nežádoucím deformacím rámu, používáme různých vyplétacích technik, jak při vyplétání přírodními tak syntetickými.

Servis raket

Pro plnou spokojenost s vypletením dle individuálních požadavků hráčů používáme měřící techniku. Dle individuálních přání hráčů provádíme úpravy jako vyvažování balance, dovažování rámů, úpravy gripů na míru, výměnu průchodek atd.